betclic

"Fellaini musi walczyć z innymi pomocnikami"

Ostatnia aktualizacja: 02/11/15 14:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Celso Pupo / Shutterstock.com

Choć Marouane Fellaini często pojawia się w pierwszej linii Manchesteru United, to nie jest pewne, czy zagra w zbliżającym się pojedynku z CSKA Moskwa. Dla nikogo nie jest bowiem tajemnicą, że Belg nie należy do ulubieńców Louisa van Gaala.

- Marouane musi walczyć z innymi pomocnikami, ponieważ jest bardziej pomocnikiem, niż napastnikiem. Porównuję go do graczy na tej samej pozycji oraz biorę pod uwagę plan gry na konkretne spotkanie. Jeszcze nie zdecydowałem, czy zagra w meczu z Moskwą - przyznał menadżer Manchesteru United pytany o to, czy postawi na rosłego 27-latka.

- Nie mamy wątpliwości odnośnie jego formy, ponieważ w starciu z Middlesbrough był jednym z moich najlepszych zawodników, ale ostatecznie wszystko zależy od planu taktycznego. To od niego uzależnione jest zestawienie personalne linii pomocy - zapewnił holenderski taktyk.

- Kiedy ustawiam Fellainiego w ataku, to zawsze jest to plan B. Raz, w meczu z Liverpoolem, grał jako napastnik, ale to z uwagi na problemy zdrowotne innych piłkarzy. Nie jest to normalny przypadek - podsumowuje Van Gaal.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!