betclic

Fellaini: Musimy skupić się na następnym meczu

Ostatnia aktualizacja: 12/09/16 13:42, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com

Pomocnik Manchesteru United przyznał w rozmowie z angielskimi mediami, że zarówno on, jak i jego koledzy są rozczarowani porażką w Derbach Miasta. Czerwone Diabły z The Citizens na Old Trafford 1:2.

- Wszyscy są rozczarowani, ale to normalne po przegranej w derbowym starciu. To jednak dopiero czwarty mecz ligowy w tym sezonie. Każdy zespół w końcu przegra. Musimy się skupić na następnej kolejce i być na nią gotowi - przyznał reprezentant Belgii.

Fellaini w kilku zdaniach ocenił przebieg tego starcia: - Pierwsza połowa była trudna, ale stworzyliśmy okazje i mogliśmy wyrównać na 2:2, więc to nie jest problem. Musimy być bardziej agresywni, żeby wygrywać pojedynki. Nasze nastawienie po zmianie stron zmieniło się jednak na lepsze - zaznaczył.

- Przed przerwą zabrakło nam agresji, ale teraz to już nieważne. Stwarzaliśmy zamieszanie w polu karnym Manchesteru City, ale nie strzelaliśmy wystarczająco celnie. Teraz powinniśmy skupić się na następnym spotkaniu i nie popełniać tych samych błędów - podsumował Belg.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
selleryy
Zarejestrowany od: 425 dni
Ilość komentarzy: 16
Oceny: +67
Kibicuje:
AC Milan Jagiellonia Białystok
13.09.2016 / 04:39:13
Najgorszy pilkarz meczu. Walesal sie po boisku jakby nie wiedzial w gra, tragedia.

Tabela