betclic

Fernandinho: W sobotę będzie widać, co wypracowaliśmy z Guardiolą

Ostatnia aktualizacja: 12/08/16 17:52, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Leon Queeley, wikicommons

Manchester City w sobotę rozegra mecz pierwszej kolejki sezonu 2016/17 w Premier League z Sunderlandem. Fernandinho uważa, że jego zespół od razu zaprezentuje to, co wypracował z nowym menedżerem, Pepem Guardiolą.

- Wszyscy są podekscytowani startem nowego sezonu. Nie tylko nasi kibice, ale również piłkarze - powiedział Fernandinho, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Bardzo ciężko pracujemy na treningach, aby znaleźć najbardziej efektywny sposób gry. Uważam, że to co wypracowaliśmy pod wodzą nowego trenera, będzie już bardzo widoczne, kiedy zagramy z Sunderlandem w sobotę - stwierdził pomocnik "Obywateli".

- Naszym celem jest utrzymywanie się przy piłce i udana gra, gdy będziemy w jej posiadaniu, a także walka, aby ją odzyskać tak szybko, jak to jest tylko możliwe. Chcemy grać bardzo intensywnie - podkreślił Fernandinho.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
LetsKeepItClean
Zarejestrowany od: 376 dni
Ilość komentarzy: 50
Oceny: +171
Kibicuje:
Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Newcastle United Aston Villa Sunderland West Ham United Nottingham Forest FC Mansfield Town FC Olympique Lyon
13.08.2016 / 20:54:51
Jacy kibice ? Kto podekscytowany ?

Tabela