betclic

Filipe Luis i Salah mogą odejść

Ostatnia aktualizacja: 20/07/15 09:53, Komentarzy: 0

0
0
Fot. CFCUnofficial (Chelsea Debs)

Obrońca Filipe Luis oraz pomocnik Mohamed Salah nie znaleźli uznania w oczach Jose Mourinho i mogą opuścić Stamford Bridge. 

Menedżer "The Blues" potwierdził, że obaj gracze mogą szukać nowych klubów, ale będą mogli odejść tylko za odpowiednią cenę. 

Reprezentant Brazylii przeszedł do Chelsea w ubiegłym roku za niespełna 16 milionów funtów, ale nie potrafił wywalczyć sobie miejsca w podstawowej jedenastce. Mówi się, że może powrócić do swojego poprzedniego klubu, czyli Atletico Madryt. 

Mohamed Salah z kolei od lutego tego roku grał na wypożyczeniu we włoskiej Fiorentinie, gdzie był prawdziwą rewelacją ligi. Odrzucił jednak możliwość dalszej gry dla ekipy z Florencji, a jego usługami poważnie zainteresowana jest AS Roma.

- Jeśli chcą go z powrotem, to muszą przedstawić ofertę i wtedy będziemy mogli dyskutować. Przyszłość Salaha widzę gdzie indziej, nieważne czy to będzie wypożyczenie, czy transfer, to i tak będziemy zadowoleni. W tej chwili mamy Hazarda, Williana, Traore, Moses oraz Cuadrado, mamy pięciu piłkarzy na te pozycję. Lepiej nie mieć ich zbyt wielu - skwitował Mourinho.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela