betclic

Filipe Luis: Nigdy nie opuściłem Atletico

Ostatnia aktualizacja: 29/07/15 17:55, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Natursports/Shutterstock

W środę na Estadio Vicente Calderon odbyła się konferencja prasowa z powracającym do zespołu Atletico Madryt Filipe Luisem. Transfer Brazylijczyka został oficjalnie potwierdzony we wtorek.

- Wydaje mi się, że nigdy nie opuściłem tego miejsca. To tak, jakbym pojechał na wakacje do Brazylii na dwa miesiące - powiedział.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że wróciłem po rocznej nieobecności. Granie dla Chelsea było bardzo miłym doświadczeniem, miałem okazję triumfować w Premier League. Tutaj jednak jest mój dom, to tu spędziłem najlepsze lata. Chcę, aby moje dzieci widziały jak gram dla Atletico - podkreślił Luis.

- Kiedy odszedłem z Atletico, postanowiłem spróbować czegoś nowego. Wiedziałem, że będzie ciężko, ponieważ zostawiałem moją rodzinę, przyjaciół i drużynę. Nigdy jednak się od nich nie odciąłem. Na Vicente Calderon czułem się jak w domu - dodał.

- Atletico ma świetny skład, wiele w niego zainwestowano. Mamy przed sobą jasne cele, a naszym obowiązkiem jest grać dobrze. Zawsze uważałem, że w Primera Division wszystko jest zależne od Realu i Barcelony, ale teraz myślę, że to my mamy fantastyczny zespół - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela