betclic

"Fiorentina może zakończyć sezon na trzecim miejscu"

Ostatnia aktualizacja: 08/02/16 21:07, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Paolo Bona/Shutterstock

Agent Nikoli Kalinicia, Tomislav Erceg jest przekonany, że ACF Fiorentina ma spore szanse, aby zakończyć bieżący sezon Serie A w czołowej trójce.

Podopieczni Paulo Sousy zremisowali w sobotę z Bologna FC 1:1. Do tej pory zgromadzili 46 punktów i znajdują się aktualnie na trzeciej pozycji w tabeli.

- Nie wszystko będzie zależeć wyłącznie od Fiorentiny. Decydująca może się okazać postawa przeciwników, a także niewielkie kryzysy, które przydarzą się po drodze - powiedział Erceg w rozmowie z "Radio Bruno".

- Mocno wierzę w Paulo Sousę i jestem pewien, że zrobi wszystko dla tego zespołu i Nikoli. W tym momencie każdy z nas wziąłby w ciemno trzecią lokatę - kontynuował.

- Mamy nadzieję, że drużyna do samego końca będzie walczyła o Ligę Mistrzów. Jestem przekonany, że ma wszystko co potrzebne, aby to osiągnąć - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
PanJezus
Zarejestrowany od: 521 dni
Ilość komentarzy: 684
Oceny: +1135
Kibicuje:
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Francja Bayern Monachium Borussia Dortmund AS Roma Torino Ajax Amsterdam
08.02.2016 / 22:44:52
są i tak zaskakująco wysoko jak patrząc po zespołąch ,ale kadrowo wielu piłkarzy fiorentiny poprostu nie znam. oby tak dalej przed interem a bedzie niespodzianka. ale ten Kuba niech pokaże ,że jest stary wyjadacz a nie :)

Tabela