Fiorentina wygrała z Palermo w doliczonym czasie gry

Ostatnia aktualizacja: 05/12/16 08:13, Komentarzy: 0

0
0

ACF Fiorentina pokonała u siebie US Citta di Palermo 2:1 w ostatnim niedzielnym meczu 15. kolejki włoskiej Serie A. Cały mecz wśród rezerwowych „Violi” spędził polski bramkarz Bartłomiej Drągowski.

Gospodarze prowadzili od 33. minuty. Rzut karny na gola zamienił Federico Bernardeschi. W 49. minucie goście zdobyli bramkę wyrównującą, której autorem był Mato Jajalo. Kiedy zanosiło się na podział punktów, to w doliczonym czasie gry o wygranej miejscowych przesądził Khouma Babacar.

Ekipa z Artemio Franchi zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli z 23 punktami na koncie. W następnej kolejce zagra u siebie z US Sassuolo.

Natomiast zespół z Sycylii plasuje się na ostatniej lokacie ze zdobytymi sześcioma „oczkami”. Jego kolejnym rywalem będzie Chievo Werona.