betclic

Flavio Paixao: Jestem w pełni gotowy na debiut

Ostatnia aktualizacja: 12/02/16 16:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Trybex/Shutterstock

- Nie mogę doczekać się soboty. Jeżeli dostanę szansę na grę, to na pewno zrobię wszystko, by swoją postawą uszczęśliwić kibiców i mieszkańców Gdańska - stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie doświadczony zawodnik Lechii Gdańsk, Flavio Paixao.

- Zawsze lubiłem zespół Biało-Zielonych, to jeden z największych klubów w Polsce. Moim celem jest walka o najwyższe cele i tutaj mam taką możliwość. W Lechii jest wielu dobrych zawodników, jak Sebastian Mila czy mój brat Marco. To był jeden z argumentów, który przekonał mnie do podpisania kontraktu - przyznał 31-letni Portugalczyk, cytowany przez "lechia.pl".

- W Śląsku Wrocław spędziłem dwa wyjątkowe lata. Chciałbym podziękować za to wrocławskim kibicom i wszystkim pracownikom klubu. Dziękuje także prezesom Śląska i Lechii, że udało się sfinalizować rozmowy, dzięki czemu mogłem wcześniej przenieść się do Gdańska - kontynuował.

- Nie wiem, czy zagram w meczu z Podbeskidziem, bo decyzja należy do trenera. Obecnie koncentruję się na ciężkiej pracy podczas treningów i nie mogę doczekać się soboty. Jeżeli dostanę szansę na grę, to na pewno zrobię wszystko, by swoją postawą uszczęśliwić kibiców i mieszkańców Gdańska - zaznaczył.

- Trener Nowak to świetny specjalista. Bardzo podobają mi się treningi, które prowadzi. Atmosfera jest naprawdę bardzo dobra i każdy jest gotowy na ciężką pracę. Chcemy pomóc trenerowi w osiągnięciu najwyższych celów, bo to jest najważniejsze. Razem możemy osiągnąć wiele - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela