betclic

Flavio Paixao: Walczymy dalej o pierwszą ósemkę

Ostatnia aktualizacja: 15/03/16 21:51, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek/Shutterstock

W piłce, tak jak w życiu, chodzi o to, żeby iść do przodu i się nie załamywać potknięciami. Jesteśmy dobrej myśli i walczymy dalej o pierwszą ósemkę – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie napastnik Lechii Gdańsk, Flavio Paixao.

Takie spotkanie jak z Górnikiem nie powinno nam się zdarzyć. Powinniśmy wygrać w Zabrzu różnicą dwóch, trzech goli i wówczas nasza sytuacja w tabeli wyglądałaby znacznie lepiej. Ale w piłce, tak jak w życiu, chodzi o to, żeby iść do przodu i się nie załamywać potknięciami – stwierdził doświadczony snajper, cytowany przez "lechia.pl".

Jesteśmy dobrej myśli i walczymy dalej o pierwszą ósemkę – zaznaczył były gracz Śląska Wrocław. 

- Czeka nas trudne spotkanie, bo Termalica jest dobrze poukładanym zespołem i pokazała już w tym sezonie, że potrafi grać w piłkę. Dlatego trenujemy ciężko przed niedzielnym meczem, bo chcemy odnieść zwycięstwo i podtrzymać dobrą passę meczów na naszym stadionie – kontynuował. 

Tym bardziej, że gramy wiosną naprawdę fajną piłkę. I nawet nie musi to być wygrana 5:0 czy 5:1. Wolałbym wygrać skromnie 1:0 z Termalicą i potem sięgnąć po zwycięstwo w kolejnym meczu wyjazdowym z Legią Warszawa – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1338 dni
Ilość komentarzy: 7935
Oceny: -8850
16.03.2016 / 01:46:19
Ta Lechia gra taka meke,az oczy bola od patrzenia na ta prowizorke.

Tabela