betclic

Flavio Paixao: Zagłębie to bardzo mocna drużyna

Ostatnia aktualizacja: 12/10/16 21:54, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek/Shutterstock

Zagłębie to bardzo mocna drużyna, twardo stojąca w defensywie i potrafiąca wyjść z szybką kontrą. Dlatego też musimy być bardzo uważni w naszych poczynaniach – przyznał ostatnio doświadczony snajper Lechii Gdańsk, Flavio Paixao. 

Biało-Zieloni po 11. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli trzecie miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dwadzieścia dwa punkty. Nad czwartym Zagłębiem Lubin mają w tym momencie dwa "oczka" przewagi.

Doskonale pamiętam moją bramkę z Zagłębiem. W końcu goli przewrotką nie strzela się codziennie. To była moja druga bramka w karierze zdobyta w ten sposób, choć przyznam, że trochę pomógł mi rykoszet. Po raz pierwszy przewrotką bramkę zdobyłem w Hiszpanii, kiedy grałem Benidorm – stwierdził Flavio Paixao, cytowany przez "lechia.pl".

Nie uważam jednak tej bramki za swoje najpiękniejsze trafienie. Bardziej cenię tę, którą strzeliłem w Gdańsku jeszcze jako piłkarz Śląska Wrocław, kiedy posłałem piłkę do siatki z kilkudziesięciu metrów – zaznaczył Portugalczyk.

Myślę, że będzie dobrze. Zagłębie to jednak bardzo mocna drużyna, twardo stojąca w defensywie i potrafiąca wyjść z szybką kontrą. Dlatego też musimy być bardzo uważni w naszych poczynaniach. Za nami dogłębna analiza naszego ostatniego meczu w Warszawie i wierzę, że te błędy, które popełniliśmy w starciu z Legią w sobotę się nam już nie przydarzą – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela