betclic

Fojut: Chcemy dobrze zakończyć ten rok

Ostatnia aktualizacja: 14/12/15 14:01, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (piłkarze Pogoni podczas meczu z Legią)

Po dobrym meczu Pogoń pokonała Podbeskidzie Bielsko-Biała dzięki dwóm bramkom Wladimera Dwaliszwiliego. Jarosław Fojut podkreślił, że mimo dominacji na boisku, mecz nie był prosty: - Widać było, że rywalowi zależało na zwycięstwie. Grali konsekwentnie, mieli dobrze zaplanowane, co mają robić. Zawsze to powtarzam, że w tej lidze nie ma łatwych meczów i do każdego podchodzimy na pełnym skupieniu – mówił stoper.

Kontrowersyjną decyzją było nieodgwizdane zagranie ręką bramkarza Podbeskidzia przy wychodzeniu na czystą pozycję Marcina Listkowskiego. - Ostatnio nie protestowałem przy swojej ręce i tutaj też nic nie mówiłem, ale tak na poważnie, to starałem się uspokoić chłopaków. Przekonywałem ich, że decyzje się nie zmienią, bo było słychać, że sędzia dostał informację od asystenta i zostanie przy swoim – tłumaczy Fojut w rozmowie z oficjalną stroną Dumy Pomorza.

Ostatni mecz w tym roku Pogoń zagra na wyjeździe z Wisłą. W czterech meczach udało się trzykrotnie zwyciężyć. Nastroje studzi Fojut: - Tak jak wcześniej mówiłem, każdy mecz jest trudny. Trener nas uczulał, że ostatnie spotkania są bardzo ważne. Na pewno jedziemy do Krakowa walczyć o trzy punkty, żeby dobrze zakończyć ten rok - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela