betclic

Fojut: Jedziemy do Gdyni po trzy punkty

Ostatnia aktualizacja: 20/10/16 21:58, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Piłkarze Pogoni Szczecin zaliczyli fantastyczny powrót do ligowego grania po przerwie na mecze reprezentacji – pokonali u siebie 3:2 Legię Warszawa. W najbliższy piątek rywalem szczecinian będzie Arka. - Jedziemy do Gdyni po 3 punkty, chcemy wygrać to spotkanie. To, że rywal u siebie gra tak dobrze, zdobywa sporo punktów przyczyni się do tego, że będziemy jeszcze bardziej skoncentrowani - zadeklarował w rozmowie z oficjalną stroną zespołu Jarosław Fojut.

- Pewność siebie była w drużynie od początku sezonu. W każdym meczu próbujemy grać swoim stylem, pomimo tego, że wyniki nie zawsze były satysfakcjonujące. Wiara we własne możliwości jest w nas zawsze, niezależnie od tego, czy wygrywamy z Legią, czy nie - zapewnił defensor.

- Gdy tylko Kuba Czerwiński odszedł z klubu, ja powiedziałem, że niezależnie od tego, z kim będę grał na środku obrony, to damy sobie radę. Stoper to pozycja, która wymaga wiele cierpliwości i dobrej współpracy. Jeszcze przed przerwą na mecze reprezentacji w meczu przeciwko Jagiellonii było widać, że rozumiemy się z Sebastianem coraz lepiej - dodał Fojut cytowany przez pogonszczecin.pl.

- Na razie jest jeszcze za wcześnie na obliczanie, czy dostaniemy się do grupy mistrzowskiej. Nie zmienia to faktu, że po wygranych meczach patrzymy na to, jak wygląda nasza sytuacja w lidze. Mamy świadomość, że obecnie każda seria zwycięstw przybliży nas do upragnionego celu, czyli zbliżenia się jak najbardziej do 1. miejsca - podsumował obrońca Dumy Pomorza.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 341 dni
Ilość komentarzy: 7533
Oceny: +21214
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
20.10.2016 / 22:10:11
No może tak być.