betclic

Fojut: Koncentrujemy się na Zagłębiu

Ostatnia aktualizacja: 14/10/15 21:30, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Pogoń Szczecin zremisowała w towarzyskim spotkaniu z trzecioligowym Świtem Skolwin 1:1. Po sparingu obrońca "Portowców", Jarosław Fojut przyznał, iż jego zespół nie zagrał najlepiej, a o wyniku musi szybko zapomnieć. 27-latek podkreślił jednocześnie, że był to jeden z punktów przygotowań do następnej kolejki Ekstraklasy i pojedynku z Zagłębiem Lubin.

- Zagłębie zagra zupełnie inaczej niż nasz dzisiejszy sparingpartner. Dla chłopaków ze Świtu było to fajne przetarcie. Na pewno niejeden z nich myśli teraz, że spokojnie dałby sobie radę w Ekstraklasie. I dobrze, niech tak wszyscy myślą. To dla nich fajny akcent. My jednak już zapominamy i skupiamy się na Zagłębiu, które zagra inną piłkę, a my inaczej do nich podejdziemy - powiedział cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- To była jednostka treningowa, ale przecież nie był to zwykły trening, a mecz. Zależało nam na tym, żeby wygrać i spełniać założenia trenera. Dzisiaj nie wyglądało to super, ale nie brałbym tego sparingu pod uwagę. O grze i wyniku szybko zapominamy i koncentrujemy się na dalszych przygotowaniach do meczu z Zagłębiem - zakończył obrońca.

Pogoń zagra z "Miedziowymi" przed własną publicznością. Mecz ten zostanie rozegrany 19 października o godz. 18:00.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
Gedeon70
Zarejestrowany od: 755 dni
Ilość komentarzy: 6
Oceny: +50
Kibicuje:
Liverpool FC Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona
18.10.2015 / 20:53:32
Trochę jednak niepokoi taki wynik z 3-cio ligowym klubem. Pogoń Szczecin może zagrać o mistrza tylko wiary trochę panowie. :) pozdro i czekam na mecz poniedziałkowy