betclic

Fojut: Mocno się zżyłem z Czerwińskim i jego odejście na mnie wpłynęło

Ostatnia aktualizacja: 06/09/16 20:54, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Pogoń Szczecin rozpoczęła przygotowania do meczu z Lechem Poznań bez 5 zawodników. We wtorkowym treningu nie brali udziału rehabilitujący się Kamil Drygas i Takafumi Akahoshi, będący na zgrupowaniach reprezentacji młodzieżowych Sebastian Rudol i Jakub Piotrowski, a także David Niepsuj, którego czeka najprawdopodobniej dłuższa przerwa w grze - informuje oficjalna witryna Dumy Pomorza. 

Portowcy trenować będą do soboty w Szczecinie, a po ostatnich zajęciach wyjadą do Wielkopolski, gdzie w niedzielę zmierzą się z Lechem.

- Ostatnio sporo tam zmienili, jest inny trener, więc nie ma znaczenia przeszłość. Lech nie zagra tak samo jak wcześniej. Czy lepiej? Tego nie wiem. Zróbmy to co możemy i na co mamy wpływ, czyli przygotujmy się maksymalnie – zaznacza Jarosław Fojut cytowany przez pogonszczecin.pl. 

Do spotkania z Kolejorzem szczecinianie przygotowują się już bez Jakuba Czerwińskiego. - Od pierwszego dnia byliśmy skazani na siebie. Jego odejście wpłynęło na mnie emocjonalnie. Nie ukrywam, że nie spotkałem wielu takich piłkarzy po drodze, z którymi bym zżył się tak mocno. Fajnie, że Kuba spełnia swoje cele. Poszedł do zespołu z Ligi Mistrzów. Nie mam nic przeciwko temu, żebyśmy co roku mogli sprzedawać zawodników za takie kwoty – mówi „Jeff” i z uśmiechem zaznacza: - Oczywiście, że do meczu z Lechem się pozbieram!

Kto będzie partnerem Fojuta w środku defensywy przy Bułgarskiej? - Kuba już nie jest częścią naszej drużyny. W tym momencie naszym celem jest godne zastępstwo. Wiele takich sytuacji za nami. Mamy chłopaków, którzy mogą grać na tej pozycji, może nie są nominalnymi stoperami, ale dawali radę. Jest to Mateusz Matras czy Sebastian Rudol. Zrobię wszystko, żeby od samego poczuli się tak jak Kuba – zapewnia stoper.

Rywale mają obecnie jeden punkt mniej niż Duma Pomorza i zajmują 12. pozycję w tabeli. - Zdecydowanie nie grają na miarę swoich możliwości. Lech jest drugą siłą w Polsce. Natomiast tabela jest spłaszczona, że można szybko zmienić swoją sytuację w tabeli – przyznaje obrońca. - Debiutowałem tam w Pogoni. Stadion Lecha moim zdaniem robi największe wrażenie, gdy wychodzi się z tunelu przed meczem. Jest fajnie zamknięty. Niedługo my będziemy mieli nowy w Szczecinie, więc nie mogę się tego doczekać. Widziałem wczoraj wizualizacje i cieszę się bardzo.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
Endriu10
Zarejestrowany od: 1404 dni
Ilość komentarzy: 88
Oceny: +661
Kibicuje:
Manchester United Lechia Gdańsk
06.09.2016 / 23:17:03
duma pomorza... :v