betclic

Fojut: Opaska kapitańska? Dla mnie jest to zaszczyt

Ostatnia aktualizacja: 01/11/16 21:33, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

- Opaska na ręku nie jest dla mnie czymś, co zmieni moje zachowanie. Im więcej liderów w zespole, tym lepiej. Bez opaski można równie mocno poświęcać się dla drużyny - przyznał w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Pogoni Szczecin, Jarosław Fojut.

Portowcy po 14. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli piąte miejsce. Jak do tej pory Granatowo-Bordowi zgromadzili na swoim koncie dwadzieścia punktów. Nad strefą spadkową mają w tym momencie sześć "oczek" przewagi. 

- Opaska kapitańska? Dla mnie jest to zaszczyt. Wygraliśmy, więc mam 100-procentową skuteczność. Byłem tylko zastępcą Rafała. On jest kapitanem, był z nami przed meczem i nas wspierał - stwierdził doświadczony obrońca, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

- To decyzja trenera. Opaska na ręku nie jest dla mnie czymś, co zmieni moje zachowanie. Im więcej liderów w zespole, tym lepiej. Bez opaski można równie mocno poświęcać się dla drużyny. To jest ważne, a opaska jest symbolem - zaznaczył.

- Aczkolwiek są też tacy kapitanowie, którzy potrafią mocno i pozytywnie wpłynąć na zespół. Tak jest w przypadku Rafała - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 342 dni
Ilość komentarzy: 7534
Oceny: +21219
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
03.11.2016 / 19:14:33
No zobaczymy jak wypadnie w najbliższym meczu...jego meczu. ;)