betclic

Fojut: Potrzebujemy czasu, żeby zespół grał jak należy

Ostatnia aktualizacja: 23/07/16 21:52, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

- Wynik mógł być zupełnie inny. Korona nie jest drużyną do bicia i niejednemu zespołowi będzie z nią trudno – mówi w rozmowie z oficjalną witryną Pogoni Szczecin Jarosław Fojut.

Portowcom nie udało się wygrać w pierwszym meczu rozgrywek Lotto Ekstraklasy przed własną publicznością. - Chcieliśmy bardzo. Bramka, którą nam strzelili była do przewidzenia. Podobnie straciliśmy z nimi gola w zeszłym sezonie. Kontrolowaliśmy ten mecz. Mieliśmy większe posiadanie piłki, ale najważniejsze są bramki. Nie zasłużyliśmy na wygraną, bo nie strzeliliśmy jednej bramki więcej. Byłbym zły, gdybyśmy mieli mnóstwo sytuacji i ich nie wykorzystali. Tutaj czegoś zabrakło. To znak, że trzeba jeszcze pracować – przyznał Fojut.

Zawodnicy Korony, pomimo złego startu w Ekstraklasie pokazali, że potrafią być groźni.
- Wiemy jak gra Korona. Widzieliśmy ich mecz z Zagłębiem. Teoretycznie dzisiaj mogło być podobnie, gdybyśmy mieli trochę więcej szczęścia przy stałych fragmentach – dodał stoper Dumy Pomorza.

- Nie jestem zły po tym meczu, tylko troszeczkę rozczarowany wynikiem. Patrząc przez pryzmat pierwszej połowy, w której mieliśmy dużo więcej szans, to po przerwie nie kreowaliśmy sytuacji. Potrzebujemy czasu, żeby zespół grał jak należy – zakończył „Jeff”.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela