betclic

Fojut: Spokojnie szykujemy się do wznowienia rozgrywek

Ostatnia aktualizacja: 10/02/16 12:17, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Pogoń Szczecin rozpocznie wiosenną część rozgrywek meczem z Koroną Kielce.

- Obóz skończył się w piątek i mieliśmy niewiele czasu, by każdy doszedł do takiego stanu, w którym jest świeży i mógłby grać już dzisiaj. Ale spokojnie - w tym tygodniu czeka nas mikrocykl meczowy, więc teraz powinniśmy wchodzić w dyspozycję startową - mówił Jarosław Fojut.

Choć szczecinianie rozegrali sporo meczów kontrolnych w okresie przygotowawczym, to nie oddają one w pełni atmosfery spotkań ligowych.
- Jeszcze jest spokojnie, bo mamy prawie tydzień do meczu. Adrenalina jest na normalnym poziomie. Wydaje mi się, że dzień lub dwa przed spotkaniem poczujemy jak rośnie. Wtedy to będzie zapewne „strzał” adrenaliny, wszystko będzie już koncentrowało się tylko wokół meczu i będziemy to bardziej przeżywać. Póki co przygotowujemy się spokojnie do wznowienia rozgrywek – zapewnia środkowy obrońca w rozmowie z oficjalną stroną Dumy Pomorza.

W zasadniczej części sezonu przy Twardowskiego Portowców czeka 5 meczów. Teoretycznie poziom rywali będzie rósł - zaczynają od 11. w tabeli Korony, a skończą na 2. Legii Warszawa.
- Fajnie, że gramy u siebie, ale rywal nie jest wcale łatwy. Żaden nie będzie i tak było też jesienią. Korona to drużyna, która świetnie grała na wyjazdach, tam zdobyła większość punktów. Spodziewamy się, że w poniedziałek też tak będzie, a to oznacza, że musimy przeciwstawić najlepsze co mamy – podkreśla Fojut cytowany przez pogonszczecin.pl.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela