betclic

Fojut: Wolę Święta Bożego Narodzenia

Ostatnia aktualizacja: 28/03/16 18:41, Komentarzy: 2

0
2
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

- Najważniejsze jest to, żeby spotkać się z rodziną, porozmawiać. Fajnie, że mamy kilka dni wolnych i jest szansa na wizytę w domu - mówi w rozmowie z oficjalną stroną Pogoni Szczecin Jarosław Fojut w odpowiedzi na pytanie o to, jak spędza Wielkanoc.

- Co do potraw, to chyba na te bożonarodzeniowe czeka się bardziej, bo w ciągu roku rzadko się je spożywa. Ja jednak lubię świętować i w grudniu, i teraz. Nie jest to już takie oczekiwanie jak za dzieciaka. Wtedy w grudniu czekało się na Mikołaja, teraz jest raczej więcej obowiązków do wykonania przed świętami niż samej przyjemności - dodał obrońca Dumy Pomorza. 

- Od momentu gdy mam żonę i dzieci, to staramy się chować jajeczka niespodzianki i słodycze po domu oraz w ogrodzie. Szukanie ich to fajna zabawa, ale u mnie w domu rodzinnym nigdy czegoś takiego nie było.

- Kiedyś, gdy byłem jeszcze dzieckiem, mieszkałem na 4. piętrze i zrzucałem z okien torebki napełnione wodą. Jeśli przeczytają to osoby, które mieszkały w moim bloku w Legionowie i dostały wodą po głowie, to już będą wiedziały, że to byłem ja i mój brat. Ale bardziej mój brat niż ja! - śmiał się defensor. 

- Fajnie, że mamy kilka dni wolnych i jest szansa na wizytę w domu. Szczerzę mówiąc to wolę dania z Wigilii. Barszcz z uszkami, pierogi z grzybami – na to czekam cały rok. Nie mam jednak nic przeciwko święconce - podsumował Fojut.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
MichałPL
Zarejestrowany od: 539 dni
Ilość komentarzy: 560
Oceny: +4043
Kibicuje:
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Liverpool FC Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Hull City Swansea City AFC Olympique Lyon AS Monaco
28.03.2016 / 21:43:27
Osobiście też wolę święta Bożego Narodzenia niż Wielkanocne.
Senior
semafor
Zarejestrowany od: 618 dni
Ilość komentarzy: 774
Oceny: +4034
Kibicuje:
Argentyna Manchester City Borussia Dortmund FC Barcelona Atlético Madryt Sevilla
28.03.2016 / 20:56:17
swietny wpis, popłakałem sie ze wzruszenia