betclic

Fojut: Z Legią zagraliśmy bez wiary

Ostatnia aktualizacja: 09/11/15 14:17, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Pogoń Szczecin rozpoczęła niedzielny mecz z Legią w ustawieniu z trzema środkowymi obrońcami, a skończyli w tradycyjnym z dwoma stoperami: Jakubem Czerwińskim i Jarosławem Fojutem - czytamy na oficjalnej stronie Dumy Pomorza.

Obaj defensorzy uważają, że drugie 45 minut było znacznie lepsze w wykonaniu szczecinian. - Przyjechaliśmy z nastawieniem zdobycia punktów. Wiemy, jaką mamy wartość i które miejsce w tabeli. Potrafimy grać w piłkę. Udowodniliśmy to w drugiej połowie. Szkoda, że straciliśmy w ten sposób gola – podkreśla Czerwiński cytowany przez pogonszczecin.pl.

Bramka padła po błędzie Jarosława Fojuta, który już w przerwie wziął gola na swoje barki. - Nie pokryłem swojego zawodnika. W pierwszej połowie zagraliśmy bardzo bojaźliwie i ze zbyt dużym szacunkiem do Legii. Mogliśmy zagrać odważniej. Po przerwie zaprezentowaliśmy styl gry, który nam odpowiada. W szatni mówiłem, że jestem bardziej zdenerwowany po meczu dzisiejszym niż po tym w Krakowie, gdzie zagraliśmy tragicznie – przyznaje Fojut. - W żadnym wypadku nie chodziło o ustawienie. Uważam, że to była bardzo ofensywna taktyka. Powtórzę: podeszliśmy ze zbyt dużym respektem i mieliśmy za mało wiary w swoje umiejętności.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela