betclic

Formella i Majewski już trenują z Lechem

Ostatnia aktualizacja: 16/06/16 20:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. LensTravel / Shutterstock.com

Dariusz Formella i Radosław Majewski wrócili do Poznania i rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Obaj piłkarze wzięli udział w pierwszym czwartkowym treningu Kolejorza - czytamy na oficjalnej stronie Kolejorza.

- Nie mogłem się doczekać - śmiał się, schodząc z treningu, Formella, który otrzymał kilka dni więcej wolnego. Skrzydłowy poprzedni sezon skończył dopiero 5 czerwca. - Darek już wcześniej miał wykupione wakacje i otrzymał od nas zgodę, żeby dołączyć do drużyny później - mówi trener Jan Urban.

Drugim zawodnikiem Kolejorza, który w czwartek rozpoczął przygotowania do nowego sezonu był pomocnik Radosław Majewski. - Jeszcze przed podpisaniem kontraktu z Lechem miał zaplanowane swoje sprawy osobiste i wiedzieliśmy, że dołączy do nas później - tłumaczy szkoleniowiec Lecha.

Na czwartkowym treningu zabrakło natomiast Macieja Makuszewskiego, który ze względu na sprawy osobiste otrzymał zgodę na opuszczenie kilku treningów. Do zespołu dołączy ponownie w poniedziałek, gdy drużyna wyjedzie na zgrupowanie do Kępy koło Sochocina.

Źródło: lechpoznan.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!