betclic

Formella: Pięć lat czekamy na Ligę Europy

Ostatnia aktualizacja: 16/09/15 16:40, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Zawodnik poznańskiego Lecha, Dariusz Formella przed meczem z CF Os Belenenses przekonuje, że piłkarze dadzą z siebie sto procent w rywalizacji z Portugalczykami.

W czwartek Kolejorz rozpocznie walkę w fazie grupowej Ligi Europy. Do grudnia podopiecznych Macieja Skorży czeka prawdziwy piłkarski maraton, dlatego każdy zawodnik Kolejorza musi być gotowy do gry - Chcę grać w każdym spotkaniu, ale to trener Skorża decyduje o tym, kto występuje w pierwszej jedenastce. Mogę jedynie swoim zaangażowaniem na treningach przekonać do siebie szkoleniowca – zapewnia Formella w rozmowie z oficjalną witryną poznańskiej ekipy. – Każdy piłkarz chce rozegrać w sezonie jak najwięcej meczów, dlatego spotkania co trzy dni nie mogą być wymówką na naszą słabszą formę. 

Formella jest spokojny o motywację przed jutrzejszym spotkaniem z Portugalczykami - Na pewno każdy z nas da z siebie sto procent, bo w Poznaniu już pięć lat czekamy na Ligę Europy. Każdy piłkarz będzie chciał się pokazać i wspólnie z drużyną osiągnąć jak najlepszy rezultat – przekonuje pomocnik Kolejorza. 

20-letni pomocnik nie chce za dużo mówić o dobrych stronach Lizbończyków – Belenenses jest drużyną świetnie wyszkoloną technicznie, a piłkarze dobrze operują piłką. My skupiamy się jednak na słabych stronach Lizbończyków, bo to te niedociągnięcia chcemy wykorzystać – uważa lechita i dodaje – Belenenses ma swoje problemy, bo znajdują się w dole tabeli, ale na pewno będą chcieli wygrać w Poznaniu. Myślę, że jutro na boisko wyjdą dwie bardzo zmotywowane drużyny i żadna nie będzie chciała przegrać tego spotkania - podsumowuje.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
MojaStartowa.pl
Zarejestrowany od: 589 dni
Ilość komentarzy: 10
Oceny: +49
Kibicuje:
GKS Tychy
16.09.2015 / 19:05:45
Na co dzień nie kibicuję Lechowi ale w pucharach oczywiście będę, analogicznie wygląda to w przypadku Legii.