betclic

Fornalik: Mieliśmy kilka celów na tę przerwę reprezentacyjną

Ostatnia aktualizacja: 08/10/16 17:59, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

W trakcie przerw rozgrywaliśmy czasem mecze pokazowe, albo nie graliśmy wcale. Patrząc na to ilu mamy zdrowych zawodników i że spotkanie ligowe rozgrywają rezerwy, zrezygnowaliśmy ze sparingu – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie szkoleniowiec Ruchu Chorzów, Waldemar Fornalik. 

Niebiescy po 11. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli czternaste miejsce. Jak do tej pory podopieczni Waldemara Fornalika zgromadzili na swoim koncie jedenaście punktów. Do ósmej Korony Kielce tracą w tym momencie trzy "oczka".

Mieliśmy kilka celów na tę przerwę. Na pewno zresetowanie głów, przeanalizowanie kilku rzeczy, a także tę stronę fizyczną. W tym tygodniu popracowaliśmy indywidualnie z zawodnikami oraz całościowo z drużyną. Ponadto kilku piłkarzy wraca do zdrowia. Z każdym dniem jest z tym lepiej – stwierdził Waldemar Fornalik, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

W naszej sytuacji, gdzie obrońców nie mamy zbyt wielu, to wypadnięcie ze składu takich piłkarzy jak Michał Koj czy Marcin Kowalczyk jest dużą stratą. Obaj byli częścią defensywy, która bardzo dobrze spisała się we Wrocławiu. Później obaj wypadli. To pokazuje przed jakimi stanęliśmy problemami – zaznaczył.

W trakcie przerw rozgrywaliśmy czasem mecze pokazowe, albo nie graliśmy wcale. Patrząc na to ilu mamy zdrowych zawodników i że spotkanie ligowe rozgrywają rezerwy, zrezygnowaliśmy ze sparingu – dodał były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!