betclic

Fornalik: Mogę się tylko cieszyć

Ostatnia aktualizacja: 24/07/15 21:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Sławek, wikipedia

Szkoleniowiec Ruchu Chorzów Waldemar Fornalik nie ukrywał zadowolenia po zwycięstwie nad Piastem Gliwice 2:0 w pierwszym piątkowym spotkaniu drugiej kolejki T-Mobile Ekstraklasy.

- Jak każdy mecz ligowy, ten też był bardzo trudny. Trzeba go było wybiegać i być zespołem. Dobry kierunek wskazaliśmy już z Łęczną, gdzie w drugiej połowie graliśmy dobrze - przyznał Fornalik cytowany przez oficjalną stronę "Niebieskich".

- Zespół był skonsolidowany i odważniejszy w poczynaniach ofensywnych. Strzeliliśmy dwie bramki, jedna po stałym fragmencie i jedna z akcji. Zwycięstwo było potrzebne tej drużynie. Tak jak już mówiłem, nie czekajmy na to, by inkasować punkty do meczów, które będą gdzieś tam w przyszłości, bo każde spotkanie jest okazją, żeby je wywalczyć - podkreślił były selekcjoner kadry. 

- Mogę się tylko cieszyć, że dwaj napastnicy strzelali bramki. Jeżeli trener ma dwóch snajperów, którzy zdobywają gole i jest jeszcze trzeci, to nic tylko się cieszyć. Myślę, że to poprawi jakość naszej gry - podsumował Waldemar Fornalik. 

"Niebiescy" w kolejnym ligowym spotkaniu zmierzą się na wyjeździe z Koroną Kielce.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela