betclic

Fornalik: Musimy jeszcze wykonać pewną pracę

Ostatnia aktualizacja: 30/01/16 08:51, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Sparingi zapowiadają się ciekawie. Jestem zadowolony, że mamy mocnych rywali – mówił trener Ruchu Chorzów Waldemar Fornalik przed meczami kontrolnymi z rosyjskim Tomem Tomsk i rumuńską Astrą Giurgiu.

- Jeśli chodzi o notowania, o to, co wiemy na temat tych zespołów, to na pewno powinny to być mocniejsze drużyny. Warunek jest jeden, że wystąpią w optymalnym zestawieniu. Z drugiej strony to jest też jeden z elementów przygotowań. Jeśli na zgrupowanie przywozi się ponad dwudziestoosobową kadrę, to chce się, aby wszyscy grali - wyznał opiekun chorzowian w rozmowie z oficjalną stroną Niebieskich.

A co - zdaniem Fornalika - wyniesie on i sztab szkoleniowy z tych sparingów? - Otrzymamy odpowiedzi na kilka pytań. Na pewno na temat naszej dyspozycji i tego, co należy jeszcze zmienić, poprawić w naszej grze, jakie elementy będą dobrze funkcjonować, a jakie źle. Pamiętajmy, że ciągle jesteśmy na etapie przygotowań. Do inauguracji zostały dwa tygodnie, ale musimy jeszcze pewną pracę wykonać - podsumowuje.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela