betclic

Fornalik: Na piękną grę przyjdzie czas

Ostatnia aktualizacja: 31/10/15 08:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Gracze trenera Waldemara Fornalika wracają do Chorzowa z jednym punktem dzięki bezbramkowemu remisowi odnotowanemu pod Wawelem. Opiekun Ruchu przyznał na pomeczowej konferencji prasowej, iż na piękną grę w wykonaniu jego podopiecznych jeszcze przyjdzie czas.

Najlepszy strzelec drużyny Niebieskich, Mariusz Stępiński, został skutecznie wyłączony z gry przez byłych kolegów z drużyny. Fornalik zaznaczył jednak, że jego podopieczni zostawili wiele zdrowia na murawie. 

- Mogę powiedzieć, że zagraliśmy bardzo ambitnie. Mieliśmy problem z organizacją gry w ofensywie, bo niewiele było sytuacji w naszym wykonaniu. Można powiedzieć, że Stępiński miał półtora okazji do zdobycia gola. Założenia defensywne zostały zrealizowane, ale trzeba pamiętać, że Wisła potrafi grać w piłkę. Jesteśmy zespołem po zmianach, na piękną grę w naszym wykonaniu przyjdzie czas – podsumował mecz trener Niebieskich cytowany przez oficjalną stronę krakowskiej ekipy.

Na pytanie, w czym należy upatrywać przyczyny słabej postawy pod bramką Wisły, były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski stwierdził: - Założenia były takie, aby zagrać odważniej i na miarę swoich możliwości. Wisła podyktowała takie warunki, że ciężko było rozwinąć skrzydła. Szybko doskakiwali, przerywali akcje interwencjami i dlatego mieliśmy problem po odbiorze piłki - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela