betclic

Fornalik: Nie da się z dnia na dzień stworzyć zespołu

Ostatnia aktualizacja: 22/09/16 10:44, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

– Lech był lepszym zespołem, nie ma co się czarować. Wielu zawodników nie pokazało się z dobrej strony, ale widzę też pozytywy w tym meczu. Nie chcę wymieniać personalnie, bo to są nasze wewnętrzne analizy – powiedział na konferencji prasowej po starciu z Lechem Poznań (0:3) w Pucharze Polski trener Ruchu Chorzów, Waldemar Fornalik.

Na listę strzelców po stronie niebiesko-białych wpisywali się odpowiednio Marcin Robak, Radosław Majewski oraz Szymon Pawłowski, który definitywnie wynik ustalił w 53. minucie rywalizacji. Kolejorz w ćwierćfinale zmierzy się ze zwycięzcą meczu Chojniczanka Chojnice – Wisła Kraków.

– Lech był lepszym zespołem, nie ma co się czarować i szukać usprawiedliwienia. Przy swoich problemach, mam tu na myśli nieobecność Łukasza Surmy i Michała Koja, postawiliśmy na zawodników, którzy dołączyli do nas w okresie przygotowawczym, jeszcze nie graliśmy w takim ustawieniu – stwierdził Waldemar Fornalik, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

– Wielu zawodników nie pokazało się z dobrej strony, ale widzę też pozytywy w tym meczu. Nie chcę wymieniać personalnie, bo to są nasze wewnętrzne analizy. Zawsze oczekiwania kibiców w Chorzowie są duże, chcą żeby Ruch wygrywał, ale muszą popatrzyć na to bardziej całościowo – kontynuował.

– Nie da się z dnia na dzień stworzyć zespołu, który będzie działał na zasadach automatyzmu. Pracujemy nad tym, każdy kolejny dzień, każdy trening będzie służył poprawie gry. Jestem przekonany, że za dwa dni w Gdańsku zagramy zupełnie inny mecz. To będzie inny Ruch, który będzie walczył o pełną pulę – podsumował były selekcjoner reprezentacji Polski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!