betclic

Fornalik: Nie graliśmy dobrze. Ciężka praca przed nami

Ostatnia aktualizacja: 08/08/16 21:52, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Ruch Chorzów zremisował przed własną publicznością z Wisłą Płock 2:2. Waldemar Fornalik, szkoleniowiec drużyny z Cichej, przyznał po spotkaniu, że to nie był dobry występ jego zespołu.

- Dalej intensywnie pracujemy. Wciąż szukamy optymalnego ustawiania tej drużyny. Nie ma takich mądrych trenerów, którzy przy tej ilości zmian, które się ciągle dokonują, od razu ustawią zespół funkcjonujący bez zarzutu. Praktycznie w każdym meczu szukamy rozwiązań w środku pola. Nie zawsze to wychodzi - powiedział Fornalik, cytowany przez oficjalną stronę internetową „Niebieskich”.

- Trzeba też powiedzieć, że przed tym meczem mieliśmy tylko czterech obrońców. Siedzieliśmy na ławce i zastanawialiśmy się, co się stanie, gdy któremuś przytrafi się kontuzja. To też pokazuje z jakimi problemami zmagamy się na tę chwilę - stwierdził szkoleniowiec chorzowian.

- Oczywiście nie poddajemy się. Zremisowaliśmy mecz, w którym nie graliśmy dobrze w piłkę, nie ma się co oszukiwać. Na pewno stać nas na dużo lepszą. Wierzę w tych zawodników i w to, że przyjdzie taki dzień, w którym wszyscy powiedzą: tak, to jest to, taki Ruch chcemy oglądać. Natomiast teraz wygląda to tak, jak wygląda. Ciężka praca przed nami - zakończył Fornalik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela