betclic

Fornalik: Nie patrzymy, w jakiej dyspozycji jest Arka

Ostatnia aktualizacja: 05/12/16 16:37, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Musimy być drużyną, przynajmniej taką jak w drugiej połowie meczu z Jagiellonią – mówi trener chorzowskiego Ruchu Waldemar Fornalik przed poniedziałkowym spotkaniem z Arką Gdynia.

Opiekun Niebieskich w rozmowie z oficjalną stroną zespołu przyznał, że zimowa aura utrudniała przygotowanie do meczu z gdynianami. - Opady spowodowały, że musieliśmy trenować na śniegu, na sztucznym boisku. Przy tej ilości opadów trudno było doprowadzić do boisko do idealnego stanu. W czwartek trening odbył się więc w trudnych warunkach, ale dopasowaliśmy zajęcia do możliwości, jakie dawało boisko. Wczoraj z kolei trenowaliśmy już w bardzo dobrych warunkach, na głównej płycie, która jest w bardzo dobrym stanie. Nie możemy narzekać - apelował.

Fornalik zaznaczył, że jego podopieczni nie zlekceważą najbliższego rywala. - Przełamali się ostatnio w Pucharze Polski. W Gdyni wszyscy podkreślają, że wrócili na właściwe tory. Na pewno nie patrzymy, w jakiej dyspozycji jest Arka, na którym miejscu się znajduje. Patrzymy inaczej, pod kątem sposobu gry. Generalnie jednak skupiamy się na sobie, ważne jak my się zaprezentujemy. Musimy być drużyną, przynajmniej taką jak w drugiej połowie meczu z białostoczanami - dodał doświadczony trener.

Poniedziałkowe starcie rozpocznie się o godzinie 18:00.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela