betclic

Fornalik: Nie tak to miało wyglądać

Ostatnia aktualizacja: 12/12/15 11:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Ruch Chorzów przegrał przed własną publicznością z Jagiellonią Białystok 0:4 w ramach 20. kolejki Ekstraklasy. Na pomeczowej konferencji prasowej trener "Niebieskich", Waldemar Fornalik nie krył rozczarowania z uzyskanego rezultatu.

- Nie jest to jeszcze pora na podsumowania, ale nie tak wyobrażaliśmy sobie ten ostatni mecz przy Cichej. Chcieliśmy podziękować kibicom za doping tej jesieni dobrą grą i punktami. Niestety nie udało nam się, przegraliśmy z kretesem. Decydującym momentem była strata bramkarza i rzut karny. To spowodowało, że nie byliśmy w stanie w drugiej połowie wybronić się przed bramkami, które straciliśmy - powiedział 52-letni szkoleniowiec cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

Opiekun "Niebieskich" przyznał, że nie ma pretensji do Matusa Putnockiego, który w końcówce pierwszej połowy otrzymał czerwoną kartkę.

- Zrobił co mógł, by zapobiec utracie bramki. To są dynamiczne sytuacje i ciężko oceniać czy popełnił błąd, czy nie - zaznaczył.

- Razem cieszymy się po wygranej i razem będziemy przeżywać porażki, to jest oczywiste. Przeanalizujemy ten mecz szczegółowo, żeby do następnego podejść z pełną świadomością, gdzie popełniliśmy błędy i co musimy zrobić, aby w następnym było lepiej - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela