betclic

Fornalik: Nie wiedzieliśmy, na co nas stać

Ostatnia aktualizacja: 12/09/16 21:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

– To dla nas bardzo ważne, cenne trzy punkty, zdobyte na terenie zespołu, który dawno nie przegrał i prezentował się wiosną bardzo solidnie. Myślę, że mój zespół zagrał dobry mecz – przyznał na konferencji prasowej po starciu ze Śląskiem Wrocław (2:1) szkoleniowiec Ruchu Chorzów, Waldemar Fornalik.

Niebiescy po 8. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli dziewiąte miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie jedenaście punktów. Do liderującej Jagiellonii Białystok tracą w tym momencie pięć "oczek".

– To dla nas bardzo ważne, cenne trzy punkty, zdobyte na terenie zespołu, który dawno nie przegrał i prezentował się wiosną bardzo solidnie. My po zmianach kadrowych jechaliśmy nie wiedząc, na co nas do końca stać. Myślę, że zespół zagrał bardzo solidny, wręcz mogę powiedzieć dobry mecz – stwierdził Waldemar Fornalik, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

Śląsk chciał, próbował, ale to my mieliśmy lepsze sytuacje, choćby ta Piotra Ćwielonga, który mógł zamknąć wynik. Przy 3:0 byłoby po meczu, a tak rzut karny podyktowany w kontrowersyjnych okolicznościach, moim zdaniem niesłusznie. W końcówce zagraliśmy jednak bardzo mądrze, rozsądnie – kontynuował.

W meczu z Legią zabrakło nam tego typu zawodnika, który jest agresywny, absorbuje obrońców. Eduards dosyć długo nie grał w piłkę, trenuje z nami raptem ponad tydzień i biorąc te okoliczności pod uwagę, jestem zadowolony – dodał były selekcjoner reprezentacji Polski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela