betclic

Fornalik: Piast gra zespołowo i agresywnie, drużyna tworzy kolektyw

Ostatnia aktualizacja: 14/10/16 07:28, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Sobotni mecz to wielkie wydarzenie, na które wszyscy czekają - powiedział trener Niebieskich Waldemar Fornalik przed zbliżającym się derbowym pojedynkiem z Piastem Gliwice.

Ostatnie derbowe pojedynki Piasta z Ruchem Chorzów kończyły się zwycięstwami Niebiesko-Czerwonych. - Bywa różnie. Życie pokazuje, że każda seria kiedyś się kończy. Do tej pory źle nam się grało ze Śląskiem Wrocław i Wisłą Kraków, ale ostatnio udało nam się wygrać. Przerwa nam pomogła i wiem, że stać nas na zwycięstwo. Piast liczy jednak na to samo. Mam nadzieję, że to my zakończymy ten mecz z kompletem punktów - stwierdził szkoleniowiec chorzowian cytowany przez oficjalną witrynę Piastunek.

- Ze śląskich drużyn w Ekstraklasie grają tylko Ruch i Piast, więc te derby są teraz najważniejsze. Cały region żył naszymi spotkaniami z Górnikiem Zabrze, ale nie ma co do tego wracać. Sobotni mecz to wielkie wydarzenie, na które wszyscy czekają - dodał były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski.

Trener Fornalik wypowiedział się również na temat mocnych stron Niebiesko-Czerwonych. - Piast gra zespołowo i agresywnie. Cała drużyna jest dobrze ułożona taktycznie i tworzy kolektyw. Widać w tym rękę trenera Latala - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela