betclic

Fornalik: Piast zadziwia, ale my nie gramy źle

Ostatnia aktualizacja: 25/11/15 22:03, Komentarzy: 2

0
2
Fot. ASInfo

Ruch Chorzów zmierzy się na wyjeździe z Piastem Gliwice w ramach 17. kolejki Ekstraklasy. Na przedmeczowej konferencji prasowej trener "Niebieskich", Waldemar Fornalik przyznał, że jego zespół czeka trudne zadanie.

- Chciałbym, żeby to był dobry mecz, interesujący dla kibiców, żeby ludzie, którzy przyjdą na mecz byli zadowoleni z tego, co zobaczą. Obie drużyny zrobią oczywiście wszystko, by wygrać to spotkanie. Ja spodziewam się dużej ilości emocji, zaangażowania i dobrej piłki. Spotka się drużyna, która ma bardzo dużo punktów, z zespołem który ma mniej, ale ten nasz dorobek też nie jest zły. Wygląda na to, że to nie będzie łatwe starcie dla żadnej z drużyn - powiedział 52-letni szkoleniowiec cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Piast zadziwia, jesteśmy pełni uznania do tego, co robią, jaki mają dorobek punktowy, jak się prezentują. My też jesteśmy w takim miejscu, że nasza forma przynajmniej w poprzednim meczu była dobra. Spodziewamy się trudnego starcia, Piast gra bardzo agresywnie, zespołowo. Musimy być na to przygotowani - dodał.

- Dużym osłabieniem dla nas będzie absencja Patryka Lipskiego, który jest ważnym ogniwem dla drużyny, ale czekają następni. Myślę, że zawodnik, który wejdzie w jego miejsce, czy ci, którzy będą w składzie, godnie go zastąpią i pokażą, że warto w nich inwestować. Zabraknie także Martina Konczkowskiego, który leczy uraz. Poza tym wszyscy zawodnicy, oprócz tych, którzy byli kontuzjowani wcześniej, jak np. Helik, są gotowi do gry - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
radzinxfcb
Zarejestrowany od: 1733 dni
Ilość komentarzy: 46
Oceny: +84
Kibicuje:
Ruch Chorzów
30.11.2015 / 22:39:08
Oby tytuł mistrza Polski zawitał w Gliwicach, chociaż kibicuję Ruchowi'
Junior
radzinxfcb
Zarejestrowany od: 1733 dni
Ilość komentarzy: 46
Oceny: +84
Kibicuje:
Ruch Chorzów
30.11.2015 / 22:40:14
...zawitał do Gliwic- przepraszam.