betclic

Fornalik: Podchodzę spokojnie do przyszłości Ruchu

Ostatnia aktualizacja: 16/05/16 11:49, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Na pewno boli kolejna porażka. Szkoda tej stuprocentowej sytuacji z pierwszej połowy. Mogliśmy strzelić bramkę do szatni. Co do przyszłości, to podchodzę do niej spokojnie. Naszym celem była ósemka i ten cel osiągnęliśmy - zaznaczył na konferencji prasowej po spotkaniu z Lechem Poznań (0:3) trener Ruchu Chorzów, Waldemar Fornalik.

Bramki dla Kolejorza strzelali odpowiednio Kamil Jóźwiak, Karol Linetty oraz Maciej Gajos. Były zawodnik Jagiellonii Białystok definitywnie rezultat starcia na INEA Stadion ustalił w 85. minucie rywalizacji.

- Na pewno boli kolejna porażka, na zakończenie sezonu. Szkoda tej stuprocentowej sytuacji z pierwszej połowy. Mogliśmy strzelić bramkę do szatni. Później popełnialiśmy kolejne błędy, które spowodowały, że kończymy ten mecz taką porażką. Nie byliśmy zespołem, który musiał tyle razy przegrać w rundzie finałowej, ale pokazuje to, że aby konkurować z najlepszymi drużynami, trzeba mieć silniejszą drużynę - powiedział Waldemar Fornalik, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

- Co do przyszłości, to podchodzę do niej spokojnie. Naszym celem była ósemka i ten cel osiągnęliśmy. Jeśli spojrzymy na całą wiosnę, to nawet przed podziałem punktów graliśmy z drużynami z czołówki, nie licząc Śląska i Górnika. Stąd być może tyle porażek, ale porażka porażce nierówna. Nie szukam usprawiedliwienia, ale musimy wyciągnąć z tego dobre wnioski
- zaznaczył.

- My chcielibyśmy w przyszłości pograć o coś konkretnego. Ruch na przestrzeni ostatnich 6-7 lat pokazał, że potrafi grać o najwyższe cele i warto by było do tego wrócić - dodał były selekcjoner reprezentacji Polski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela