betclic

Fornalik przed meczem z Legią: Spodziewamy się trudnego meczu

Ostatnia aktualizacja: 26/08/16 20:44, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Na pewno jest to zespół, który w swoich szeregach ma bardzo dobrych piłkarzy i niejeden z nich indywidualnymi akcjami potrafi rozwiązywać boiskowe sytuacje, stwarzając przeciwnikowi wiele kłopotów. Spodziewamy się trudnego meczu – przyznał na konferencji prasowej przed starciem z Legią Warszawa trener Ruchu Chorzów, Waldemar Fornalik.

Rywalizacja pomiędzy obiema ekipami została zaplanowana na najbliższą niedzielę. Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmi nad stadionem w Chorzowie o godzinie 18:00. Sędzią tego pojedynku będzie Daniel Stefański z Bydgoszczy.

To jest trochę niepokojące, że dookoła mówi się na temat słabszej gry Legii, o tym, że zawodzi, nie spełnia oczekiwań. Natomiast są teraz w bardzo dobrym dla siebie momencie. Po awansie do Ligi Mistrzów ta presja z drużyny zeszła. Uważam, że teraz będą skoncentrowani w pierwszej kolejności na meczach Ekstraklasy, a o spotkaniach pucharowych będą myśleć później – stwierdził Waldemar Fornalik, cytowany przez ruchchorzow.com.pl.

Na pewno jest to zespół, który w swoich szeregach ma bardzo dobrych piłkarzy i niejeden z nich indywidualnymi akcjami potrafi rozwiązywać boiskowe sytuacje, stwarzając przeciwnikowi wiele kłopotów. Spodziewamy się trudnego meczu. Myślę, że przyjedzie do nas Legia mocniejsza niż ta, która grała ostatnio w lidze – zaznaczył.

Jest kilku piłkarzy, którzy leczą urazy, ale nie byli do tej pory podstawowymi zawodnikami. Łukasz Hanzel leczy uraz kolana i jest szansa, że w przyszłym tygodniu wróci do normalnych treningów. Reszta jest do dyspozycji – dodał były selekcjoner reprezentacji Polski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela