betclic

Fornalik: Te nieszczęsne stałe fragmenty gry...

Ostatnia aktualizacja: 27/11/16 14:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Ruch Chorzów przegrał u siebie z Jagiellonią Białystok 1:2 w sobotnim meczu LOTTO Ekstraklasy. Waldemar Fornalik, trener „Niebieskich”, powiedział, że spotkanie stało na dobrym poziomie pod względem taktycznym.

- Nie jesteśmy zadowoleni z tego wyniku. Co innego mogę powiedzieć o grze, szczególnie w drugiej połowie. Nie uważam jednak, żebyśmy tak jak ktoś powiedział, zagrali słabo w pierwszej. Mecz stał na dobrym poziomie pod względem taktycznym. Obydwie drużyny wiedziały, gdzie tkwi siła przeciwnika i chciały to zniwelować -
powiedział Fornalik, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Nieszczęsne stałe fragmenty gry spowodowały, że w drugiej połowie musieliśmy gonić wynik. Chcieliśmy jak najszybciej zdobyć bramkę, okazje ku temu były, miał je Marcin Kowalczyk, Miłosz Przybecki, były główki Helika i Araka. Dodatkowo miała miejsce sytuacja, w której Kuba opanował piłkę w polu karnym, a obrońca Jagiellonii zaatakował go w stylu dobrego karateki, ale sędzia nie zareagował, a wtedy było jeszcze dużo czasu do końca. Pozostaje tylko zakasać rękawy i dalej trenować. Mecz pokazał, że w drużynie są rezerwy, ale trzeba pracować, by dobrej gry było jak najwięcej - podkreślił szkoleniowiec drużyny z Cichej.

Jego podopieczni zajmują 14. miejsce w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 17 punktów. W następnej kolejce zagrają u siebie z Arką Gdynia.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!