betclic

Fornalik: To wynik jest najlepszym bodźcem do pracy

Ostatnia aktualizacja: 14/08/16 22:45, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Ruch Chorzów w meczu piątej kolejki LOTTO Ekstraklasy pokonał na wyjeździe Wisłę Kraków 2:1 - Można dużo mówić o tym, co należy robić, jak grać, ale to wynik jest najlepszym bodźcem do pracy - przyznał na pomeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec Niebieskich, Waldemar Fornalik.

– Przede wszystkim gratuluję chłopakom tej wygranej, bo czekaliśmy na to od pierwszej kolejki - zaznaczył opiekun chorzowian cytowany przez oficjalną witrynę zespołu.

- Co do meczu, uważam, że był ciekawy. W pierwszej połowie to Wisła miała więcej z gry, więcej sytuacji, po których mogły paść bramki. Myślę, że druga część była w naszym wykonaniu dobra, w wielu fazach kontrolowaliśmy grę, stąd strzelony gol. Były jeszcze dwa słupki po drodze. Nie narzekajmy jednak - dodał były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski.

- Myślę, że ten mecz da chłopakom wiarę w to, co robią. Można dużo mówić o tym, co musimy robić, jak grać, ale to wynik jest najlepszym bodźcem do pracy, daje wiarę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tych punktów - podsumował Fornalik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela