betclic

Fornalik: Tworzymy nową historię, która jest bardzo owocna

Ostatnia aktualizacja: 18/03/16 19:49, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Czuję wielką satysfakcję, że mogę pracować w tak wielkim klubie, że mogę być jego częścią. Ruch zapisał się złotymi zgłoskami w historii polskiej piłki. Teraz tworzymy nową historię, która w ostatnim okresie też jest bardzo owocna – przyznał trener Ruchu Chorzów Waldemar Fornalik, który już w sobotę po raz 150. poprowadzi drużynę Niebieskich w Ekstraklasie. 

Mecz nie powinien wpływać na to czy święta będą spokojne, czy nie. Na pewno wiemy o co gramy, jak ważne jest to dla nas spotkanie i przede wszystkim na tym się koncentrujemy. Święta są za tydzień, teraz najważniejsza jest piłka. Chcemy potwierdzić naszą dobrą dyspozycję, ale przede wszystkim zapunktować – stwierdził były selekcjoner reprezentacji Polski, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

Śląsk Wrocław to zespół, który wielokrotnie pokazał, że potrafi grać w piłkę. Nie tak dawno zanotowali serię trzech kolejnych zwycięstw. W ostatnim okresie coś poszło nie tak, stąd też zmiana trenera. Było widać, że zespół zareagował na to niezłą grą w Kielcach – kontynuował.

Zobaczymy, czy Mateusz Cichocki wróci do składu. Nie chcę tego jeszcze przesądzać, przed nami jeszcze jeden trening. Naturalne wydaje się, że powinien jeszcze zagrać mecz w drugiej drużynie, aby się przetrzeć, sprawdzić w jakiej jest dyspozycji meczowej, bo to jest istotne. Ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęliśmy – zaznaczył. 

Czuję wielką satysfakcję, że mogę pracować w tak wielkim klubie, że mogę być jego częścią. Ruch zapisał się złotymi zgłoskami w historii polskiej piłki. Teraz tworzymy nową historię, która w ostatnim okresie też jest bardzo owocna. W latach 2010-2014 ten klub trzy razy zakwalifikował się do europejskich pucharów. To też pokazuje, że Ruch jest klubem wyjątkowym. Tym bardziej jest to dla mnie powód do dumy, że mogę uczestniczyć w tej nowoczesnej historii i pracować na chwałę Niebieskich – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela