betclic

Fornalik: Udźwignęliśmy dużą presję

Ostatnia aktualizacja: 22/02/16 09:01, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Ruch Chorzów pokonał w niedzielę na wyjeździe Górnik Zabrze 2:0 (1:0). Tuż po spotkaniu szkoleniowiec Niebieskich, Waldemar Fornalik przyznał, że jest zadowolony zarówno z wyniku, jak i z postawy swoich podopiecznych.

- Chciałbym pogratulować drużynie tego zwycięstwa, dobrego, konsekwentnego meczu. Pokazaliśmy na boisku to, o czym mówiliśmy przed spotkaniem, aby emocje nie wzięły góry nad rozsądkiem. Chcieliśmy grać w piłkę, prowadziliśmy grę, zwłaszcza w drugiej połowi na równym poziomie
- stwierdził były selekcjoner reprezentacji Polski, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

- Uważam, że z przebiegu meczu ten wynik jest jak najbardziej dla nas zasłużony. Spotkanie miało oczywiście duży ciężar gatunkowy - nowy stadion, otwarcie, olbrzymie oczekiwania kibiców zarówno z jednej, jak i z drugiej strony. Moja drużyna udźwignęła tę presję, nie dała upustu złym emocjom i pokazała, myślę, dobrą piłkę. Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa - kontynuował.

- Czasami jest coś takiego, że dani zawodnicy z konkretnym przeciwnikiem często strzelają bramki. Zwykle jednak tyczy się to zawodników ofensywnych. Natomiast Paweł w drugich derbach trafił do siatki. Zdobył bardzo ważną bramkę, bramkę do szatni - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela