betclic

Fornalik: W Turcji robi się niebezpiecznie, nie narzekamy na Cypr

Ostatnia aktualizacja: 17/12/15 20:16, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

W przerwie między rundami Ruch Chorzów wyjedzie na zagraniczne zgrupowanie. W ostatnich latach "Niebiescy" wyjeżdżali do Turcji, a tym razem wybiorą się na Cypr - informuje oficjalna klubowa strona internetowa.

- Wiele drużyn podjęło takie kroki
- powiedział szkoleniowiec chorzowskiego zespołu, Waldemar Fornalik. - W Turcji są doskonałe warunki do treningu, ale robi się tam niebezpiecznie. Jestem pewien, że podczas pobytu na Cyprze na nic nie będziemy narzekać. Byłem tam już przynajmniej trzy razy, znam tamtejsze realia. Pod względem logistycznym wyjazd jest także korzystny. Co bardzo ważne, na Cyprze można zakontraktować bardzo dobrych sparingpartnerów i to właśnie zrobiliśmy - zaznaczył.

W trakcie zgrupowania Ruch zagra z takimi zespołami jak: Astra Giurgiu, Dinamo Bukareszt i Omonia Nikozja. - To drużyny z wyższej półki, porównując do tych, z którymi mierzyliśmy się rok temu podczas zgrupowania w tureckim Side. Wszyscy zwracają uwagę na to, które miejsce zespół zajmuje w lidze. Jak byliśmy na 3. pozycji w ekstraklasie, łatwiej było dogadać się z mocnym zespołem w sprawie sparingów. Nikt nie chce grać z drużynami z dołu tabeli - podkreślił opiekun "Niebieskich".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1367 dni
Ilość komentarzy: 8143
Oceny: -8804
18.12.2015 / 01:47:21
I po co im te sparingi i wakacje w cieplych krajach,skoro w Europie sa poza piecsetka klubow,a wiec sa nikim.

Tabela