betclic

Fornalik: Wiemy, jak powstrzymać Cracovię

Ostatnia aktualizacja: 02/03/16 12:52, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Cały czas analizujemy grę Cracovii. Wszyscy widzimy, że jest to zespół który prezentuje ofensywny futbol i strzela dużo bramek, ale my wiemy, jak powinniśmy rozegrać ten mecz - przyznał szkoleniowiec Ruchu Chorzów, Waldemar Fornalik tuż przed starciem z ekipą ze stolicy Małopolski.

- Obecnie najwięcej uwagi skupiamy na odnowie biologicznej i przywróceniu zawodników do zdrowia, bo są poobijani, szczególnie Kamil Mazek, którego występ stoi pod dużym znakiem zapytania - stwierdził były selekcjoner reprezentacji Polski, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

- Jak teraz analizuję mecz z Legią, dochodzę do wniosku, że na za dużo pozwalał przede wszystkim sędzia, który mógł wcześniej utemperować zachowania "Legionistów" kartkami. Nie zrobił tego, zawodnicy Legii mieli przyzwolenie na taką grę - kontynuował.

- Przy normalnym sędziowaniu coś takiego nie powinno mieć miejsca. W każdym meczu liczymy się z tym, że przeciwnik będzie grał agresywnie, ale fair, w meczu z Legią nie do końca tak to wyglądało - zaznaczył.

- Cały czas analizujemy grę Cracovii, nie tylko ze spotkania przeciwko Zagłębiu, patrzymy też na inne mecze. Wszyscy widzimy, że jest to zespół który prezentuje ofensywny futbol i strzela dużo bramek, ale my wiemy, jak powinniśmy rozegrać ten mecz. Myślę, że pod tym względem będziemy naprawdę dobrze przygotowani, później wszystko jest już w głowach i nogach piłkarzy - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela