betclic

Fornalik: Zawsze lubiłem grać dwoma napastnikami

Ostatnia aktualizacja: 24/10/16 22:21, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Cieszę się, że w taki sposób przełamaliśmy serię porażek i liczymy, że kolejne mecze również będą dobre i będziemy w nich punktować – powiedział na konferencji prasowej po spotkaniu z Koroną Kielce (4:0) szkoleniowiec Ruchu Chorzów, Waldemar Fornalik.

Niebiescy po 13. seriach gier LOTTO Ekstraklasy zajmują trzynaste miejsce w ligowej tabeli. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Rywalizacja pomiędzy obiema ekipami została zaplanowana na 29 października.

Wszystkim nam ciążyła to seria czterech przegranych meczów ligowych. W każdym z nich przegrywaliśmy jedną bramką i czegoś brakowało. Drużyna przystąpiła do gry niesamowicie zmobilizowana. Było widać, że to może być ten mecz, w którym możemy się przełamać – stwierdził Waldemar Fornalik, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

Cieszę się, że w taki sposób przełamaliśmy tę serię i liczymy, że kolejne mecze również będą dobre i będziemy w nich punktować – zaznaczył były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski.

Wejście Marcina Kowalczyka scementowało defensywę. Cieszymy się, że zagraliśmy na zero z tyłu, natomiast nie było też tak, że Korona nie mogła tej bramki zdobyć. Gra na dwóch snajperów? Zawsze lubiłem grać dwoma napastnikami, że przypomnę tylko duety Niedzielan – Sobiech, czy Piech – Jankowski – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!