betclic

Frączczak: Do Gdyni po trzy punkty

Ostatnia aktualizacja: 21/10/16 16:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Pogoń-Lech)

- Gdynianie są na swoim stadionie mocni i pokazali to już w niejednym spotkaniu. Wiemy o tym, dlatego jesteśmy nastawieni na trudny mecz, który trzeba będzie wywalczyć i wybiegać - powiedział przed starciem z Arką Gdynia zawodnik Pogoni Szczecin, Adam Frączczak.

Portowcy po 12. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli dziewiąte miejsce. Jak do tej pory Granatowo-Bordowi zgromadzili na swoim koncie czternaście punktów. Nad strefą spadkową mają w tym momencie trzy "oczka" przewagi.

- W Gdyni jest fajny stadion, mamy nadzieję, że przyjdzie w sobotę trochę kibiców i ta atmosfera będzie bardzo dobra. Jedziemy do Gdyni po to, żeby przywieźć trzy punkty. Plus tego wyjazdu jest na pewno taki, że nie musimy daleko jechać - stwierdził Adam Frączczak, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

- Gdynianie są na swoim stadionie mocni i pokazali to już w niejednym spotkaniu. Wiemy o tym, dlatego jesteśmy nastawieni na trudny mecz, który trzeba będzie wywalczyć i wybiegać. Jesteśmy na to nastawieni, ale myślę że jesteśmy solidnie do niego przygotowani. Jedziemy pełni optymizmu - zaznaczył.

- Pierwszy raz zostałem ustawiony jako napastnik w pucharowym meczu z Jagiellonią. W ostatnim meczu z Legią udało mi się zdobyć bramki i pomóc drużynie. Czuję się tam dobrze, spokojnie pracuję na to, żeby grać jak najlepiej
- dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela