betclic

Frączczak: Legii trzeba było uprzykrzać życie

Ostatnia aktualizacja: 15/10/16 09:17, Komentarzy: 1

0
1
Fot. YouTube

Adam Frączczak był jednym z bohaterów piątkowego spotkania Pogoni Szczecin z Legią Warszawa. 29-latek zdobył dwa gole, prowadząc podopiecznych Kazimierza Moskala do zwycięstwa nad obrońcami tytułu 3:2.

Dzięki trzeciej wygranej w sezonie "Portowcy" przesunęli się na dziewiąte miejsce w tabeli, spychając jednocześnie mistrzów Polski na jedenastą pozycję LOTTO Ekstraklasy.

- Trzeba było uprzykrzać im życie, żeby nie mogli rozgrywać piłki swobodnie. Czasami przytykało, ale dopóki były siły, to to robiłem - przyznał Frączczak w rozmowie z oficjalnym serwisem Pogoni Szczecin.

- Od pierwszej minuty zagrałem w ataku po raz drugi z rzędu. Jeśli trener będzie mnie tam widział, to zagram. Oczywiście, są sytuacje losowe, gdy trzeba pomóc w innym miejscu boiska. Jeszcze nie raz będę musiał zmienić pozycję - podkreślił nominalny obrońca "Portowców".

- Tydzień będzie spokojniejszy. To duży kop do przygotowań do meczu z Arką. Tam będzie inny mecz. Na takich meczach buduje się atmosferę. Takie wygrane przy własnej publiczności są budujące - podsumował Frączczak.

(za pogonszczecin.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
jajajakberety
Zarejestrowany od: 458 dni
Ilość komentarzy: 1117
Oceny: +10161
Kibicuje:
Pogoń Szczecin Polska Real Madryt
15.10.2016 / 14:09:05
Rzut oka na tabele i od razu widać, że Legia się totalnie posypała w tym sezonie.

Tabela