betclic

Frączczak: Musimy pracować nad skutecznością

Ostatnia aktualizacja: 12/09/16 17:03, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo (kadr z meczu Pogoni z Lechem)

– Musimy pracować nad skutecznością, bo tego zabrakło. Z kolei Lech wykorzystał okazje. Do meczu z Wisłą mamy tydzień na poprawę. Musimy patrzeć do przodu – powiedział po meczu z Lechem Poznań (1:3) zawodnik Pogoni Szczecin, Adam Frączczak.

Portowcy po 8. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli dziesiąte miejsce. Jak do tej pory Granatowo-Bordowi zgromadzili na swoim koncie dziewięć punktów. Nad strefą spadkową mają w tym momencie trzy "oczka" przewagi.

Cieszy to, że stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji. Musimy pracować nad skutecznością, bo tego zabrakło. Z kolei Lech wykorzystał okazje. Do meczu z Wisłą mamy tydzień na poprawę. Musimy patrzeć do przodu, by w Płocku odrobić te punkty, które straciliśmy – powiedział Adam Frączczak, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

Wyszli zdecydowanie wyżej. Przez to nie mogliśmy rozgrywać swoich akcji od bramkarza, tak jak w poprzednich meczach. Lech zagrał agresywnie i zdeterminowanie, na tyle, by wygrać – zaznaczył 29-latek.

To była dla nas bolesna porażka. Wszyscy wiedzieliśmy, jaki to jest ważny pojedynek dla nas i dla kibiców. Wiemy, jak odbierają te mecze ludzie w Szczecinie i Poznaniu. Trzeba to przyjąć na klatę i wyciągnąć z tego wnioski – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
gk22
Zarejestrowany od: 1705 dni
Ilość komentarzy: 94
Oceny: +1179
Kibicuje:
Pogoń Szczecin
12.09.2016 / 17:46:44
Ech... Zwoliński, zacznij Ty grać to na co Cię stać, a nie bąki zbijasz...

Tabela