Francja: Monaco umacnia się na 2 miejscu

Ostatnia aktualizacja: 06/02/16 16:25, Komentarzy: 0

0
0

AS Monaco wygrało przed własną publicznością z OGC Nice 1:0 (0:0) w ramach 25. kolejki francuskiej Ligue 1.

Publiczność zgromadzona na Stade Louis II jedyne trafienie obejrzała w 81. minucie rywalizacji. Wówczas Tiemoue Bakayoko wykorzystał dośrodkowanie Joao Moutinho z rzutu wolnego i głową pokonał interweniującego Yoana Cardinale'a.

Warto zaznaczyć, iż gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę. Niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy Nabil Dirar obejrzał żółtą kartkę za faul. Pomocnik nie chciał się pogodzić z decyzją sędziego i przez swoje gwałtowne protesty został odesłany do szatni.

Monaco odniosło dwunaste zwycięstwo w lidze i umocniło się dzięki niemu na drugiej pozycji w tabeli. Podopieczni Claude'a Puela doznali natomiast ósmej porażki i plasują się na trzecim miejscu.