Francja: PSG przegrało z AS Monaco

Ostatnia aktualizacja: 20/03/16 23:07, Komentarzy: 2

0
2

Piłkarze Paris Saint Germain ulegli u siebie AS Monaco 0:2 (0:0) w ostatnim niedzielnym spotkaniu 31. kolejki francuskiej Ligue 1.

Na Parc des Princes gole dla gości zdobyli w niespełna trzy minuty w drugiej połowie Brazylijczycy Vagner Love oraz Fabinho, który umieścił piłkę w siatce po rzucie karnym wykonanym w stylu legendarnego Czecha Antonina Panenki.

Podopieczni Laurenta Blanca, którzy już wcześniej po raz kolejny obronili mistrzowski tytuł, doznali w ten sposób dopiero drugiej porażki w tym sezonie. Ekipa z Księstwa natomiast po czternastej wygranej w bieżących rozgrywkach umocniła się na pozycji wicelidera tabeli.