Griezmann po raz drugi i Francuzi prowadzą! Irlandczycy grają w dziesięciu! [VIDEO]

Marco Iacobucci EPP/Shutterstock
Trwa mecz 1/8 finału EURO 2016 pomiędzy Francją a Irlandią.

Sensacyjny początek spotkania. Już w drugiej minucie Shane Long był faulowany w polu karnym przez Paula Pogbę. Jedenastkę na bramkę zamienił Robbie Brady. 1:0 dla Irlandii!

Po stracie bramki Francuzi rzucili się do odrabiania strat. W kolejnych minutach podopieczni Didiera Deschampsa mieli przewagę, oddawali sporo strzałów na bramkę rywali, ale nie potrafi stworzyć sobie stuprocentowych okazji do wyrównania.

Pierwsza połowa zakończyła się sensacyjnym prowadzeniem Irlandii.

W 57 minucie mieliśmy remis 1:1. Strzelcem wyrównującego gola dla Francuzów był Antoine Griezmann, który uderzeniem głową pokonał irlandzkiego golkipera.

Kilkadziesiąt sekund później Francja była już na prowadzeniu. Drugiego gola w tym spotkaniu strzelił Antoine Griezmann.

Koszmar Irlandczyków trwał dalej. W 66 minucie wychodzącego sam na sam Griezmanna sfaulował Shane Duffy, za co otrzymał czerwoną kartkę.

A oto składy, w jakich obie reprezentacje zaczęły dzisiejszy mecz:

Francja: Lloris - Sagna, Rami, Koscielny, Evra - Matuidi, Kante, Pogba - Griezmann, Giroud, Payet.

Irlandia: Randolph - Coleman, Keogh, Duffy, Ward - Hendrick, McCarthy, Brady, McClean - Long, Murphy.

Wynik tego meczu, jak również inne zdarzenia trwającego EURO, możecie typować na stronie Bet.pl.