Francji pokonuje Serbię dzięki pomocnikowi PSG

Ostatnia aktualizacja: 08/09/15 07:10, Komentarzy: 0

0
0

Reprezentacja Francji pokonała Serbię 2:1 w poniedziałkowym meczu towarzyskim rozgrywanym w Bordeaux. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Blaise Matuidi.

Pomocnik występujący na co dzień w Paris Saint-Germain otworzył wynik spotkania już w 9. minucie. Kolejne trafienie dołożył 16 minut później.

Serbowie odpowiedzieli jeszcze przed końcem pierwszej połowy, kiedy w 39. minucie kontaktową bramkę zdobył Aleksandar Mitrović. Napastnik występujący aktualnie w Newcastle United otrzymał podanie od Lazara Markovicia i pokonał francuskiego bramkarza, Hugo Llorisa. W drugiej części spotkania wynik nie uległ zmianie.

Francuzi, jako gospodarze Euro 2016 mają zapewniony udział w fazie finałowej mistrzostw Starego Kontynentu. Serbia, która bierze udział w kwalifikacjach, znajduje się obecnie na ostatnim miejscu w grupie I.