betclic

Fraser Forster zadowolony z powrotu na boisko

Ostatnia aktualizacja: 04/02/16 19:40, Komentarzy: 1

0
1
Fot. John Blenkinsopp, wikipedia

27-letni angielski bramkarz Southampton FC, Fraser Forster, nie ukrywał w swoim ostatnim wywiadzie sporego zadowolenia z powrotu na ligowe boiska. Reprezentant Anglii z powodu kontuzji pauzował przez dziewięć miesięcy.

Były golkiper szkockiego Celtiku wystąpił w czterech ostatnich starciach ligowych. Warto zaznaczyć, iż Święci nie zaznali w tych spotkaniach żadnej porażki. Co więcej, w trzech rywalizacjach zachowywali czyste konto. 

- Najważniejsza na chwilę obecną jest dla mnie regularna gra w barwach Southampton. W tej chwili nie myślę o niczym innym, chcę po prostu cieszyć się futbolem - powiedział Fraser Forster, cytowany przez "fourfourtwo.com".

- Nie da się ukryć, iż jestem zachwycony powrotem na boisko. Wszystkie dodatkowe rzeczy, które mnie spotkają w najbliższym czasie będą dla mnie osobiście wspaniałą premią. Zobaczymy co się wydarzy - dodał. 

Z gry doświadczonego golkipera wykluczył uraz ścięgna rzepki. Problemy ze zdrowiem byłego zawodnika Newcastle United okazały się na tyle poważne, że potrzebna była specjalistyczna operacja, która odbyła się pod koniec marca ubiegłego roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
kibic barcy 4
Zarejestrowany od: 747 dni
Ilość komentarzy: 440
Oceny: +2395
Kibicuje:
Liverpool FC Inter Mediolan Holandia Ruch Chorzów Polska FC Barcelona Villarreal
04.02.2016 / 20:43:12
nareszcie powrót

Tabela