French Open: Doskonały początek Radwańskiej. Polka rozbiła swoją rywalkę

Jimmie48 Photography/Shutterstock
Agnieszka Radwańska w dwóch setach - 6:1, 6:1 - pokonała Fionę Ferro w pierwszej rundzie French Open.

Polka bardzo szybko przełamała swoją rywalkę w pierwszym secie. Francuzka popełniała błąd za błędem, a nasza zawodniczka pokazała kilka świetnych zagrań. Wygrała pięć pierwszych rozdań, a w całej pierwszej partii oddała raptem jednego gema.

Druga odsłona wyglądała niemal identycznie. Radwańska szybko przełamała niżej notowaną przeciwniczkę. Tym razem wygrała pierwsze cztery wymiany, by dopiero oddać gema. Polska tenisistka znowu wygrała 6:1. Całe spotkanie trwało raptem godzinę i sześć minut.

Agnieszka Radwańska bez najmniejszych problemów awansowała do drugiej rundy French Open, gdzie zmierzy się z Belgijką Alison Van Uytvanck.

W drugiej rundzie zobaczymy również inną Polkę, Magdę Linette, która z kolei zagra z Aną Konjuh.